Collection: Products
-
Punta Arenas~~21.5 Micron~Discounted~(PUN21-S-12)
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / per$18.00 USDSale price $9.00 USDSale -
Radnor~(RAD-S-44)~Hand Dyed~4 oz Braid
Regular price $9.75 USDRegular priceUnit price / per$0.00 USDSale price $9.75 USD -
SaleRed Tweed Top
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / per$17.00 USDSale price $14.00 USDSale -
Red/Green Christina's DK Zebra~Hand Dyed Yarn-246 Yards-Each Skein~Superwash Merino
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / per$31.00 USDSale price $28.00 USDSale -
Rhoda's Glitter~Pink/Grey~Hand Dyed Yarn-231 Yards-Each Skein~Superwash Merino Nylon Stellina
Regular price $34.00 USDRegular priceUnit price / per$36.00 USDSale price $34.00 USDSale -
Rhoda's Sock~Mountain Range~Hand Dyed Yarn-400 Yards-Each Skein~Superwash Merino Nylon 80/20
Regular price $29.00 USDRegular priceUnit price / per$34.00 USDSale price $29.00 USDSale -
Rhoda's Sock~Peppermint Patty~Hand Dyed Yarn-400 Yards-Each Skein~Superwash Merino Nylon 80/20
Regular price $29.00 USDRegular priceUnit price / per$34.00 USDSale price $29.00 USDSale -
Sari Silk Carnival~
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.00 USD -
Sari Silk Confetti
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.00 USD -
Sari Silk Royal Robe
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.00 USD -
Shetland Wool & Tussah Silk~70/30~Natural Undyed
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / per$17.00 USDSale price $14.00 USDSale -
Snack Pak's~ Panning for Gold/Tweed Sampler
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price / per$20.00 USDSale price $17.00 USDSale -
Snack Pak's~Each Box~ Alpaca Edition #5
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per$20.00 USDSale price $18.00 USDSale -
Snack Pak's~Each Box~ Tweed Style #2
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$18.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Snack Pak's~Each Box~ Tweed Style Folklore Edition #4
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$18.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Snack Pak's~Extra Snacky~6 oz Each Bag~ Tweed Style
Regular price $21.00 USDRegular priceUnit price / per$24.00 USDSale price $21.00 USDSale







